Nejčastější otázky

Ano. Pokud je vozidlo kompletní, u nás za likvidaci neplatíte a nemusíte se bát skrytých poplatků. Domluvíme se a pro Váš vůz si přijedeme.

Vůbec ne. Pomůžeme vám zrecyklovat všechny typy vozidel a techniky. Osobní, nákladní, dodávky, autobusy, zemědělskou techniku, speciální techniku, skútry, motocykly, vleky, karavany, ale i třeba sněžný skútr! Recyklujeme i techniku ze železniční, lodní i letecké dopravy.

Ne. Auto stačí předat s vystavenou plnou mocí od jeho majitele. Úřední ověření není nutné.

Likvidované vozidlo má být kompletní. (Podle zákona musí mít vůz při likvidaci stále hlavní části: karoserii, hnací ústrojí, nápravy apod.) V případě dotazů nás prosím kontaktujte 602 18 18 18.

Při likvidaci vozidla je odtah v okolí Prahy a Středočeského kraje zdarma. Pro ostatní kraje zařídíme bezplatnou likvidaci u našich smluvních partnerů.

Ano. Pokud není v pojízdném stavu, nebo ho už neplánujete používat, tak ano. Zákon zavazuje majitele vozů platit povinné ručení i za nepojízdný či nevyužívaný vůz.

To víte, že likviduje. Nedoporučujeme ale čekat na její aktivitu, protože se pořádně prodraží. S námi máte kompletní likvidaci vozidla včetně vystavení potvrzení zdarma.

Důležité je, aby společnost, jako je ta naše, měla platný certifikát pro ekologickou likvidaci vozidla. Také si ověřte, že nic nemusíte platit. 

Naším motem je: Rychlost, Spolehlivost a Profesionalita